Rezervace F-M fotoateliéru 

Rádi byste začali pravidelně využívat F-M fotoateliér nebo potřebujete fotit jen jednorázově? Napište na e-mail info@fmfotoatelier.cz, pošleme Vám všechny potřebné informace, sejdeme se v ateliéru, vše vysvětlíme a pak už můžete vytvářet své rezervace přes tlačítko a fotit a fotit:-). Rezervuješ vždy na jednu hodinu, pokud plánuješ fotit déle, klikni i na následující čas, tzn. proveď 2 nebo více rezervací. 

Vytvořením rezervace souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Otevírací doba a pravidla rezervace

- otevírací doba se každý měsíc, zvláště o víkendech, mírně mění, protože kopíruje otevírací dobu Národního domu. Obvykle však v rezervačním systému uvidíte volné termíny v čase od 6:00 do 21:00 v pracovní dny a velký výběr hodin je k dispozici i o víkendech. 

- objednávky se činí v rámci aktuálního měsíce, pokud potřebujete učinit objednávku až na následující měsíc, ověřte si prosím, že bude v požadovaný termín otevřeno. 

- objednaný termín rezervace lze bez problémů přes rezervační systém zrušit, a to nejpozději 24 hodin předem. 


Ceník 

Cílem tohoto ateliéru je poskytnout zázemí pro foto tvorbu zejména nadšencům, kteří se focení již nějaký čas věnují, ovládají foto vybavení a chtěli by se, jak se říká, posunout dále - tedy například začít fotit v oborech jako je produktová fotka, akty, newborn atd. V těchto případech se fotograf často neobejde bez ateliéru.    

Protože by "arťas" (jak už projektu důvěrně říkáme) rád sdružoval především tuto skupinu lidí, byl vytvořen systém předplatného, který podporuje největší a nejvěrnější nadšence - ti mají nejnižší ceny, které začínají už na 100Kč za hodinu. Projíždějící kreativci si naopak trošku připlatí. 

Na výběr je z několika druhů předplatného:

2 hodiny - 500 Kč

5 hodin - 1.000 Kč 

10 hodin - 1.500 Kč 

20 hodin - 2.500 Kč 

30 hodin - 3.000 Kč

Předplatné můžeš čerpat po dobu jednoho roku. V případě podpisu smlouvy, je možné vyčerpané předplatné průběžně dokupovat. Více informací na e-mail: info@fmfotoatelier.cz 


Umístění F-M fotoateliéru

Budova Národního domu ve Frýdku - Místku

Palackého 134

738 01 Frýdek - Místek

e-mail: info@fmfotoatelier.cz

tel. 604721585


Pokud byste chtěli vyzkoušet i focení v jiných městech, po osobní zkušenosti mohu doporučit pronájem ateliéru v Praze.